Flamco İzmir

Hedef Su, Flamco İzmir, Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ve Flamco montaj ekipmanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları dünya çapında alanında en iyi ürünleri sunan Flamco ailesi ürettiği, Flamco içme suyu sistemleri, Flamco Su Isıtıcı sistemler, Flamco hava ayırma ve pislik ayırma, Flexcon genleşme tankları, İçme suyu sistemleri için genleşme tankları gibi ürünlerle müşterilerine çözümler sunar.

Flamco İzmir, Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ile Flamko kalitesini müşterilerine ulaştıran firma olmaktan mutluluk duyar. Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları birinci sınıf malzeme ve işçilik ile üretilir. Hedef Su, Flamco İzmir, her zaman herkes için kaliteli içme suyu üretimini hedeflediğinden Flamco kalitesini bünyesine ekleyerek Flamco İzmir olarak müşterilerine sunar.

Flamco İzmir, Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları, birçok konuda çözümler sunar. Bu çözümlerden bazıları;

İçme suyu sistemleri için genleşme tankları

Flamco İzmir, flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ürün ailesinden, içme suyu çözümleri için, Flamco Airfix ailesi ile müşterilerine kaliteli ürünler sunar. Ev tesisatlari, havalandırmalar ve genleşme borularının genleşerek su sızdırması nedeniyle binlerce tonluk su kaybına yol açan sorunları Flamco İzmir sunduğu Flamco Airfix ürünleri ile önüne geçer. Su tasarrufu yaparken aynı zaman sürekli su akışı sağlayan Flamco Airfix sistemler bakteri oluşumunu da engelleyerek sağlığınızı korur.

Flexcon Genleşme Tankları

Flamco İzmir, Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ailesinin bir diğer üyesi Flexcon genleşme tanlarıdır. Flamco İzmir, Flexcon genleşme tankları ile 2 litreden 8000 bin litreye kadar değişebilen kapasitede, tamamen çelik, kaliteli bir ürün yelpazesi sunar. Bu geniş depolama seçenekleri ile Flexcon tankları hem ısıtma/soğutma hemde içme suyu sistemlerinde kullanılabilen kaliteli Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ailesinin bir üyesidir.

Basınç ve Genleşme Otomatları

Flamco İzmir, sunduğu kaliteli ürün ailesinin bir diğer elemanı basınç ve genleşme otomatlarıdır. Flamco basınç ve genleşme otomatları çok kaliteli tank ve kumanda ekipmanları ile basıncı dengeler. Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ailesinin bu ürünü pek çok ihtiyacı karşılayacak şekilde çözümler sunar.

Isıtma ve Soğutma Sistemleri Aksesuarları

Flamco İzmir, Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ürün yelpazesinin diğer üyesi, ısıtma ve soğutma sistemleri aksesuarlarıdır. Flamco İzmir bu ürün grubunda, her türlü Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları için kapalı sistemlerde aşırı basıncı önleyen güveli ekipmanlar sunar. Flamco Prescor emniyet valfleri, Flexbalance ve Flexbalance Plus ile çeşitli türlerdeki basınç göstergeleri dolum düzenekleri ile bu alada çok geniş çözümler sunar.

Hava Ayırma ve Pislik Ayırma Sistemleri

Havadan ve tozdan ayrılmış olan sistemler daha verimli bir şekilde çalışır. Daha az enerji ve gürültü ile çalışan Flamco hava ayırma ve pislik ayırma sistemleri, Flamco İzmir, Flamco genleşme sistemleri ve aksesuarları ürün yelpazesinin bir diğer parçası olarak müşterilerimize sunulur.